Naša technológia

Firma ALL Finet  je súčasťou overeného riešenia, ktoré zásadným spôsobom uľahčuje prácu finančným sprostredkovateľom na Slovenskom trhu. Systém, ktorý úspešne funguje v Česku a v juhovýchodnej Ázii, zefektívňuje zaužívané procesy a vám umožňuje sústrediť sa na to hlavné – na klienta a predaj.

Všetky informácie o vašom biznise máte u nás na dosah. Prehľady o zmluvách, províziách, výkonnosti vášho tímu sú vždy aktuálne a prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek cez váš počítač alebo mobilný telefón.

Čo ešte táto platforma ponúka?

A

Aktívny cross-sell

Získate nástroje na lepšiu monetizáciu klientov vďaka automaticky generovaným príležitostiam pre cross-sell.

Vďaka predajným nástrojom tejto platformy, budete schopní predávať viac typov produktov. Niekedy sa s klientom nemusíte dokonca ani stretnúť.

&

Efektivitu práce

Vďaka aplikáciám, ktoré máte k dispozícii, môžete menej času venovať príprave na stretnutie. Spravíte menej chýb vďaka možnosti uzatvárať produkty elektronicky.

Systém vám tiež poradí overené predajné argumenty a poskytuje presné a aktuálne informácie, ktoré už nebudete musieť prácne vyhľadávať.

 

N

Udržateľnosť

Pomôžeme vám vybudovať dlhodobú vernosť vašich klientov vďaka proaktívnej starostlivosti.

Získate tak spokojnejších klientov a väčšiu pravdepodobnosť predaja ďalších produktov v budúcnosti.

l

Nové obchodné príležitosti

Neustále pre vás získavame nové obchodné príležitosti z množstva internetových zdrojov.

V spojení s našim call centrom vám tak zaisťujeme pravidelný prísun overených a kvalitných aktuálnych obchodných príležitostí.